Теплодарський міський Будинок дитячої та юнацької творчості



 





Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія



Всеукраїнський фестиваль «Чисті роси»

31 серп. 2017
Щорічно вихованці гуртків образотворчого та декоративно — ужиткового направлення приймають участь в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» (фестиваль «Юні таланти твої, Одещино!»).

Щорічно вихованці гуртків образотворчого та декоративно — ужиткового направлення приймають участь в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» (фестиваль «Юні таланти твої, Одещино!»). Цього року майже кожен учасник отримав призове місце. Вітаємо з перемогою:
— Щедрову Катерину Лауреат І ступеню, вихованку гуртка «Чарівний олівець» (керівник Радченко В.П.);
— Гребенюк Єлизавету Лауреат І ступеню, вихованку гуртка «Чарівний олівець» (керівник Радченко В.П.);
— Кузьмик Кіру Лауреат І ступеню, вихованку гуртка «Чарівний олівець» (керівник Радченко В.П.);
— Кострову Аріну Лауреат І ступеню, вихованку гуртка «Чарівний олівець» (керівник Радченко В.П.);
— Ославську Анастасію Лауреат І ступеню, вихованку гуртка «Сувенір» (керівник Кальнєва Р.Р.);
— Герчик Тетяну Лауреат І ступеню, вихованку гуртка «Чарівна голочка» (керівник Герчик Н.Ю.);
— Тарнавську Катерина Лауреат І ступеню, вихованку гуртка «Перлинка» (керівник Рогова І.О.);
— Антонову Анну Лауреат І ступеню, вихованку гуртка «Веснянка» (керівник Рогова І.О.);
— Вишнякову Олександру Лауреат ІІ ступеню, вихованку гуртка «Забава» (керівник Вишнякова Н.Ф.);
— Пожидаєву Марію Лауреат ІІ ступеню, вихованку гуртка «Кольорова палітра» (керівник Ліпінська В.І.);
— Пальцеву Вікторію Лауреат ІІІ ступеню, вихованку гуртка «Кольорова палітра» (керівник Ліпінська В.І.);
— Джалалян Маргариту Лауреат ІІ ступеню, вихованку гуртка «Кольорова палітра» (керівник Ліпінська В.І.);
— Смірнову Софію Лауреат ІІ ступеню, вихованку гуртка «Кольорова палітра» (керівник Ліпінська В.І.);
— Антонову Анну Лауреат ІІ ступеню, вихованку гуртка «Чарівний олівець» (керівник Радченко В.П.);
— Іржавську Ярославу Лауреат ІІІ ступеню, вихованку гуртка «Райдуга» (керівник Герчик Н.Ю.